Kodėl nerandate darbo?

Kaip parodo praktika retas atvejis kai žmogus, išsiuntęs savo gyvenimo aprašymą (CV) į vieną darbovietę, iškarto gautų nuostabų pasiūlymą ir sustabdytų paieškas. Dažniausiai darbo paieška užtrunka valandų valandas, potencialus darbuotojas siunčia CV į įvairias įmones ir tikisi, kad kas nors jam paskambins ir pasiūlys atvykti į pokalbį.

Su kokiomis problemomis Jus dažniausiai susiduriame ieškodami darbo?

Jūsų gyvenio aprašymas (CV)

Vienas iš svarbiausių dalykų norint surasti jums tinkantį darbą tai yra jūsų CV. Jis turi būti parašytas nepriekaištingai, be gramatinių klaidų. Taip pat jūsų CV turi išsiskirti iš visų kitų kandidatų.

Būkite pasiruošę darbo pokalbiui

Jeigu jums paskambino ir pasiūlė atvykti į darbo pokalbį – pasiruoškite. Sužinokite apie įmonę kuo daugiau, apie pareigas į kurias pretenduojate.

Neveluokite į pokalbį

Labai svarbu yra atvažiuoti bent 10 min anksčiau ir palaukti negu sudaryti pirmą blogą įspūdį darbdaviui apie Jus.

Papasakokite apie buvusį darbą

Nereikia bijoti pasakoti apie buvusį darbą. Paaiškinkite kuo dirbote ir kodėl nutarėte keisti profesiją/įmonę.

Nenorite dirbti darbo dėl savo nusistatymų

Pvz: „Nenoriu dirbti kasininku, juk aš baigiau universitetą !”. Visi mes turime nuo kažko pradėti, sukaupti patirtį ir dirbti jau ten kur norime.

Pervertiname savo galimybes

Būna ir taip, kad į savo gyvenimo aprašymą žmones prirašo tai ką moka minimaliai arba visiškai nemoka. Viskas yra rašoma dėl geresnio darbo pasiūlymo gavimo, bet ar sugebėsite susitvarkyti su užduotimi, jeigu jums aiškiai trūksta žinių?

 

Šio metu yra tikrai daug laisvų darbo vietų. Ir kiekvienas žmogus gali surasti sau patinkanti darbą, tereikia tinkamai įvertinti savo galimybes. Sėkmės !